Ödemiş Belediyesi İş İlanları 2019

Ödemiş belediyesi yayınladığı ilanla personel alımı yapacağını duyurdu. Ödemiş Belediyesi iş ilanları, başvuru koşulları, başvuru tarihleri ve diğer tüm detaylar için yazımızın devamında yer alana bilgileri kullanabilirsiniz.

Ödemiş Belediyesi 21 İşçi Personel Alım İlanı

Belediyeye bağlı olan Ödemiş Belediyesi Personel Limited Şirketi bünyesine 21 kişilik işçi personel alımı gerçekleşecek. İlan edilen boş kadrolar ise 3 iş makinesi operatörü, 1 güvenlik görevlisi, 4 büro elemanı, 1 cankurtaran, 12 beden işçisi şeklindedir. İlana başvuracak adaylar belirli şartları sağlamaları durumunda başvuru yapabilecekler. Başvuru şartları ve gerekli belgeler ise şu şekilde:

Sürekli olarak işe alınacak olan işçiler ödemiş belediye başkanlığı hizmet alanları içerisinde çalışacaklar. İlana müracaat koşulları arasında ödemiş sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, cankurtaran, iş makinesi operatörü ve güvenlik görevlileri için yasal mevzuat gereği gerekli belgelere sahip olma şartları bulunuyor.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Dilekçe
  • Kimlik fotokopisi
  • İkametgah
  • Sağlık raporu
  • Güvenlik görevlisi sertifikası
  • Ehliyet
  • Cankurtaran belgesi

İlana başvurular başlamış olup 5 Ocak 2019 tarihine kadar devam edecektir. Başvuru adresi Cumhuriyet Mah. Atatürk Cd. No:14 Ödemiş / İzmir olarak belirtilmiştir. Ödemiş Belediyesi 2019 iş ilanlarının tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. İlana başvuracak adaylar için herhangi bir KPSS şartı bulunmuyor. Aşağıda yer alan tam ilan metninden başvurular ile alakalı tüm detaylı bilgileri bulabilirsiniz. İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Ödemiş Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu