Pepsi İş İlanları ve İş Başvurusu

Pepsi insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Pepsi personel alımı yapıyor. Pepsi iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Pepsi iş başvurusu

Pepsi Personel Alımı Yapıyor!

En fazla tercih edilen içecek markasından biri olan Pesi personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Pepsi İnsan Kaynakları

Neden PepsiCo’da Çalışmalısınız?

Hedefimiz güçlü markalara ve üst düzey yeteneklere sahip, sonuç odaklı, dinamik bir şirketin parçası olmanın heyecanını yaşayarak bu heyecanı çevremize aktarmaktır.

KÜLTÜR

PepsiCo eşsiz ve hayranlık uyandırıcı bir kültüre, ortak ilkelerle hareket eden yetenekli insanların oluşturduğu bir topluluğa sahiptir. Çalışanlarımıza destek ve ilham veren bir çalışma ortamı sağlamak ilkemizdir.

Yetenekler konusunda sürdürülebilirlik taahhütlerimizden biridir. Başarılı olmaları için iş arkadaşlarımıza yatırım yaparız. Hizmet ettiğimiz bölgelerde iş fırsatları yaratırken, şirketin büyümesini sağlayacak olan yetenekleri de bulur ve daha da gelişmelerini sağlarız.

Gelişim Olanakları

PepsiCo Türkiye, Yetenek Sürdürülebilirliği vizyonunu destekleyecek şekilde çalışan gelişimine en kritik düzeyde önem verir. Eğitim programları, kritik tecrübe kazandırma, İç Eğitmen Sistemi gibi uygulamalarla tüm çalışanlarının tüm potansiyellerini ortaya çıkartmalarını destekler ve takip eder.

Kişisel gelişim planları oluşturulur, çalışan ve yöneticinin sahiplenmesiyle yıl boyunca takip edilir.

Performans Yönetim Süreci ile tüm çalışanların sürekli gelişimi takip edilir. Yıl başında işe ve insana yönelik hedefler belirlenir, yıl ortasında çalışan ve yönetici biraraya gelerek hedef ve sonuçları gözden geçirir, yıl sonunda ise ulaşılan sonuçların ve çalışanın tüm yıla ait performans ve gelişimi değerlendirilir.

Pepsi İş Başvurusu

Alımlarını ülkemizin çeşitli şehirlerinden yapacak olan Pepsi personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Aşağıda yer verdiğimiz bağlantı ile Pepsi kariyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  • Üretim işçisi
  • Mekanik bakım şefi
  • Mekanik bakım teknsiyeni
  • Depo personeli

Pepsi İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

7 Yorum

  1. Adana yüreğirde oturuyorum pepsiko üretiminde çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olun

  2. şöför olarak iş arıyorum E sınıf ehliyet SRC 2 ve 4 pisko teknik mevcut saygılar

  3. Çorum Belediyesi’nde çalışmak istiyorum vasıfsızım her türlü de iş yapma imkanım var elimden geleni yaparım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu