Romanya İş İlanları 2023

Romanya iş başvuruları ile çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Romanya iş ilanları ve işçi alımı hakkında tüm bilgileri sayfamızdan bulabilirsiniz. Romanya ülkesi iş için her yıl yüzlerce insan tarafından tercih ediliyor ve çalışma izni alınmaya çalışılıyor. Sizler de verdiğimiz bilgiler doğrultusunda Romanya’da çalışmaya dair tüm gereklilikleri öğrenebilirsiniz.

Romanya İş İlanları 2020

Ülkemizle yoğun ticari ilişkilerin olduğu ülkelerden biri de Romanya’dır. Romanya eleman işçi alımı yapan firmalar çeşitli sektörlerde ilanlar vermektedir.

Özellikle sanayi ve inşaat alanında Türk firmalarla iyi ilişkileri olan Romanya,  gıda ve tekstil konusunda da bir çok mağaza ve şubenin bulunduğu bölgeler arasındadır. Mühendislik, mimarlık ve diğer sektörlerdeki uzman teminini ülkemizden yapan Türk firmalar, çalışmalarını kusursuz bir şekilde tamamlayabilmek için Türkleri tercih etmektedir.  Evlilik nedeniyle de bir çok Türk bu ülkeye yerleşmektedir ve kendi işlerini kurarak ya da belirli markaların temsilciliklerini alarak iş sahibi olmaktadır.

Romanya Vize ve Çalışma İzinleri

Resmi olan tüm detayları ilan veren firma tarafından öğrenerek belgelerinizi tamamlamanız durumunda bir çok kolaylıktan da yararlanabileceksiniz.

Romanya işçi alımları için Rusça bilgisi gereken ya da gerekmeyen durumlar olabilir. Ancak bu ülkede yaşayacaksanız en azından kendinizi ifade edebileceğiniz ölçüde yabancı dil bilmeniz önemlidir.

Romanya’da Çalışma Şartları

Romanya için işe kabul edildiyseniz, kurum size kalacak yer temin edecektir. Muhtemelen diğer işçilerle bir arada olabileceğiniz bir konaklama seçeneğiniz olacaktır.

Onun dışında uzmanlık gerektiren kadrolarda farklı konaklama seçenekleri, işin süresine göre değişecektir. Romanya işçi ilanlarını İŞKUR üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer insan kaynakları sitelerinde de bir çok ilana ulaşabileceğiniz gibi, başvurduğunuz kurum hakkında iyi bir bilgi edinerek karar vermeniz sizi ülkeye gittikten sonra sürprizlerle karşılamaktan kurtaracaktır. Aşağıdaki yorum bölümünden meslek bilginizi ve yapmak istediğiniz işleri yazabilirsiniz.

14 Yorum

  1. 35 yıllık polyester döküm ustasıyım el yatırma kalıp çıkarma aklınıza ne geliyorsa polyester le ilgili her işi yapıyorum

  2. Merhaba 10 aylık romanya vizem var muhasebe işlerinden anlarım ve exel kullanmasını biliyorum istanbulda yaşıyorum romanyada iş arıyorum

  3. Romanyada bükreşte oturuyorum. Gıda üretimi ve imalatı ve stok takip konusunda uzmanım. Mühendislik fakültesi mezunuyum. Eleman ihtiyacı olan firma için iletişim

  4. Doğal Gaz Boru Kaynak Ustasıyım Yurt Dışı Deneyimim Bulunmakta Aynı Zamanda İzalasyon Yapa Bilmekteyim Türk Veya Yabancı Bir Firmada Calışmak İsterim

  5. Kalıp dekir ustasıyım porojem var genç dinamigim ne iş olsa üstesinden gelirim sizinle çalışmak isterim saygilar

  6. Merhabalar.her türlü iş makinası kepçe kovası imalatı,revızyonu,seyyar borvek kullanımı,oksıjen kesimi,myk lı elektrot ve gazaltı çelik kaynakçısıyım.15 yıldır bu sektördeyim.2 yıl kadarda kazakıstanda yine bu işler uzerine çalıştım.romanyada bu işler uzerine çalışmak istiyorum

  7. Ben pizza ustasıyım. Dünya markası pizzacılarda çalıştım( dominos, little casears ve vapiano gibi). Dünya mutfağı ve döner kesimi ve türk mutfağı hakkında bilgiye sahibim. Bükreşte yada romanyanın başka bir şehrinde çalışmak istiyorum.

  8. Ben türkiye de yaşıyorum mobilya kalfasıyım iş arıyorum her türlü işi yaparım yeterki iş olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu