Sağlık Bakanlığı 5 Personel Alımı Yapacak

sağlık bakanlığı personel alımı

Sağlık bakanlığı personel alımı yapacağını duyurdu. Bakanlıktan verilen ilana göre kameraman, grafiker, programcı ve büro personeli pozisyonlarına 5 kişilik alım yapılacak. İlan detayları ise şu şekilde:

Sağlık Bakanlığı Merkez Teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi kapsamında çalıştırılmak üzere, 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”ın ek 2. maddesine göre, aşağıda belirtilen kameraman pozisyonu için mesleki uygulamalı sınav, diğer pozisyonlar için ise sözlü sınav ile sözleşmeli personel alınacaktır.

SÖZLEŞMELİ POZİSYONLAR
UNVANSAYI
Kameraman1
Diğer Teknik Hizmet Personeli – Grafiker1
Programcı1
Büro Personeli2
TOPLAM5

Başvuru şartları, başvuru için istenen belgeler, sınav konuları, sınav tarihi, sınav yeri ve diğer hususlara ilişkin bilgiler, https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr ve https://yhgm.saglik.gov.tr web adresinde yayımlanacaktır.

Adaylar, başvurularını dijital ortamda 11 Ekim 2021- 15 Ekim 2021 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden Sağlık Bakanlığı – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden yapabilecektir. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Kamuoyuna ilanen duyurulur.

TAM İLAN METNİ İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu