Sakarya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2018

Sakarya Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapacağını açıkladı. Sakarya Belediyesi işçi alımları, iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi 4 İşçi Alımı İlanı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehirdeki hizmetlerini en kaliteli şekilde devam ettirmektedir. Belediye, 2018’in belli dönemlerinde yayınlanacak işçi alımı ilanlarıyla çalışan personel sayısını belirli bir düzeyde tutarak daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyor. Belediye şirketi olan ve daha temiz ve daha sağlıklı bir Sakarya için çalışan, SASAY Anonim Şirketi bünyesine 4 adet usta öğretici pozisyonu için işçi alımı gerçekleşecek.

Müracaat koşulları için emekli olmamak, adli sicil kaydı olmamak, çalışmaya engel sağlık sorunu olmamak ve usta öğreticilik belgesi gibi koşullar sıralanmıştır. İş başvuruları için Cumhuriyet Mah. Bankalar Cad. Belediye İşhanı Kat:1 Adapazarı / Sakarya adresine 3 Ekim 2018 tarihine kadar başvuru için gerekli belgelerle beraber müracaat etmelisiniz.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • 6 adet vesikalık fotoğraf
  • Adli sicil kaydı
  • Diploma

Sakarya Büyükşehir Belediyesi işçi personel alımı ilanının tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. Bu ilanda başvuru yapacak adaylardan herhangi bir KPSS şartı aranmıyor. İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi SASAY 4 işçi alım ilanı için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın