Sardunya Catering İş Başvurusu ve İş İlanları

Sardunya Catering insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Sardunya Catering personel alımı yapıyor. Sardunya Catering iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Sardunya Catering iş başvurusu

Sardunya Catering Personel Alımı Yapıyor!

Yemek sektöründe adını duyurmuş markalardan biri olan Sardunya Catering personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de çatısı altında onlarca insanın çalıştığı bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Sardunya Catering İnsan Kaynakları

SARDUNYA kalitesini sürdürebilmenin en etkin aracının nitelikli ve deneyimli ekibimizi sürekli geliştirerek muhafaza etmek olduğunun bilincindeyiz.

Bu yüzden her görev seviyesindeki SARDUNYA’lı için kariyer planlaması yapmak, bu plana uygun kaynak tahsis etmek, rehberlik edip ,izlemek temel İnsan Kaynakları Politikamızdır.

Amacımız, çalışanlarımızı yalnızca iş değil, esas olarak, meslek sahibi yapmaktır. Bunun için; SARDUNYA çalışanları yılda ortalama 60 saat eğitim alırlar.

Amacımız, çalışanlarımızın yalnızca işyerinde değil evlerinde ve toplumda da daha yararlı bireyler haline gelmesine katkıda bulunmaktır.

Bu nedenle;

Kişisel Gelişim Programları ve Kurum içi Koçluk ile onları sürekli destekleriz.

SARDUNYA, sektörde çalışan değişimi –en düşük- firmadır. SARDUNYA yönetimi olarak, çalışanlarımızla gurur duyar, onların da gurur duydukları bir çalışma ortamını geliştirmek için var gücümüzle çalışırız.

Sardunya Catering İş Başvurusu

Alımlarını ihtiyaç duyduğu çeşitli şehirlerden gerçekleştiren Sardunya Catering personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu açık pozisyonları inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Aşağıda yer verdiğimiz Sardunya Catering insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  • Bulaşıkçı
  • Garson Komi
  • Banket Sorumlusu
  • Aşçı Yardımcısı
  • Gıda Teknikeri

Sardunya Catering İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu