Sarten Ambalaj İş Başvurusu Formu ve İş İlanları

Sarten Ambalaj insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Sarten Ambalaj personel alımı yapıyor. Sarten Ambalaj iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Sarten Ambalaj iş başvurusu

Sarten Ambalaj Personel Alımı Yapıyor!

Çorlu bölgesinde 1972 yıllarında kurulan Sarten Ambalaj ülkemizin metal ambalaj sektöründe önemli firmalardan birisi haline gelmiştir. Kurulduğu yıllardan itibaren sürekli büyüyen ve kendini geliştiren bir çizgide devam eden Sarten Ambalaj personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip Sarten Ambalaj’a nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Sarten Ambalaj İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız;

 • En önemli başarı anahtarımız insandır
 • Çalışanlarımızın motivasyonlarını ve SARTEN’e bağlılıklarını ön planda tutmak,
 • Çalışanlarımız için şeffaf ve açık bir yönetim politikası izlemek,
 • Her aşamada ve düzeyde çalışanlarımızın gelişimini ön planda tutmak, sürekli olarak “insana yatırım” yapmak
 • Çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlayarak “verimlilik”, “karlılık”, “müşteri memnuniyeti” gibi şirket hedeflerine katkımızı sürdürmek,
 • Çalışanlarımız için kariyer planlaması yaparak verimliliklerini en üst düzeye çıkarmak,
 • Yüksek performansı ödüllendirmek, beklenenin altında kalan performansın gelişmesine deste olmak,
 • Kişisel ve mesleki açıdan gelişebilmeleri için uygun ortamı yaratmak,
 • Çalışan profilimiz; değişim ve gelişime açık, işini seven,ekip, çalışmasına takım ruhuna inanan, etik değerlere sahip, müşteri odaklı ve sosyal sorumluluk duyarlılığı yüksek insan kaynağıdır.

Sarten Ambalaj İş Başvurusu

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde faaliyetlerini sürdüren Sarten Ambalaj personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Sarten Ambalaj’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Sarten Ambalaj İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

6 Yorum

 1. İş arıyorum daha önce nefronegede çalıştın işe ihtiyacım var. 05435534358

 2. iyi günler SARTEN A.Ş firmanızda çalışmam için bana imkan sevirseniz sevinirim.Elim işe yatkın olup bana verilen iş leri nizami tertipli ve zamanında yaparım iş ten yana bana güvenebilirsiniz.Çorap makinalarinda arıza bakim bölümunda çalıştım makina teçrubem olduğu için çobucak öğrenirim yeterki bana imkan verin SİRİVRİ ye yeni taşındım.Düzgün Sağlam çalışabileceğim iş arıyorum.Daha önce çalıştığım yerlerin irtibat numalarını verip soruştura bilirsiniz.Adım Cemil Korkut Tel 0537 964 94 63 Saygılar SARTEN A.Ş.

  1. Eleman alımı varmı 10 yıl consta 8 yıl sartende çalıştım varsa döner misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu