Şekerbank İş Başvurusu ve İş İlanları

Ülkemizin önemli banka kuruluşlarından olan Şekerbank personel alımı yapmaya 2018 yılında da devam ediyor. Siz de bu büyük bankada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilan haberinin devamını inceleyebilirsiniz. Şekerbank iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Şekerbank personel alımı

Şekerbank Personel Alımı Yapıyor

Şekerbank bir çok banka gibi küçük esnaf ve çiftçiyi desteklemek amacıyla kurulmuş olan bankalar arasındadır. Düşük faizli krediler tahsis etmesi nedeniyle bir çok kişinin ilk tercihlerinden olan bu banka, dönem dönem eleman almaktadır.

Şekerbank iş ilanları kurumun internet sitesi üzerinden takip edilmektedir. Sisteme üye olunarak gerekli bilgilerin doldurulması ile başvuru süreci başlar. Gişe yetkilisi ve yetkili yardımcısı, uzman, müfettiş, stajyer ve yeni mezunlar için istihdam sağlayan bankada bir çok sosyal hak da mevcuttur. Başvurusu kabul edilen adaylar belirlenen bir gün için mülakata çağrılırlar. Mülakat sonrası kabul edilen adaylara bir eğitim verilir ve eğitim sonunda çalışacak olan şube belirlenerek işe başlanır.

Şekerbank’ta Çalışmanın Avantajları

Şekerbank iş başvurusu yapıldıktan sonra işe alınan adaylar, detaylı bir eğitim sürecinden geçerek çalışacakları alanda yetkinleşirler. İlerleyen süreçlerle başarılı olan adaylara görevde yükseltme sınavları yapılır ve bu sınavlar sayesinde terfi etmeleri sağlanır.

Bir çok banka gibi Şekerbank’ta çalışanlarına bir çok avantaj sağlar ve sosyal haklar açısından çalışanlarını düşünen bir felsefe ile çalışır. İş başvuru süreci oldukça önemli olup, niteliklere uygun adayların seçilmesi özenle sağlanır. Deneyimli eleman alımı da yapan bankada, yeni mezunlar ve başka pozisyonlar için yaş sınırı uygulaması vardır. Her açıdan çalışanların haklarını sağlayan ve savunan bir banka olan Şekerbank’ta çalışmak diğer bankalarda çalışmaktan çok farklı değildir.

Şekerbank Personel Alımı Yaptığı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle ülkemizin çeşitli bölgelerindeki şubelerine yapan Şekerbank personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek Şekerbank’a iş başvurusu yapabilirsiniz. Şekerbank iş başvurusu için aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  • Operasyon Destek Görevlisi
  • Süreç Geliştirme Uzmanı
  • Bankacılık Müşteri Temsilcisi ( Kobi, Tarım, İşletme )
  • Dış İşlemler Yetkilisi

Şekerbank İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu