Ankara Sincan Belediyesi Personel Alımı İş İlanları

Sincan Belediyesi personel alımı yapacağını duyurdu. Sincan Belediyesi işçi alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Sincan Belediyesi 1 Personel Alım İlanı

Hizmetlerini Sincan Belediyesi’ne ait olarak yapan Sinkent Sincan Belediyesi Ticaret Limited Şirketi, Halkla İlişkiler Görevlisi pozisyonu için personel alımı yapacak. Yapılacak olan başvurularda irtibat kişisi Hüdavendigar Kan olarak belirtilmiştir. Halkla ilişkiler görevlisi kadrosunun çalışma şartları, Sincan Belediyesi’nde haftalık 45 saat geçici olarak belirtilmiştir.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Askerlik durum belgesi
  • Adli sicil kaydı
  • Eski hükümlü belgesi
  • Aile durum Bildirgesi
  • Sağlık raporu

Sincan Belediyesinden açıklanan personel alımı ilanının tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. Bu ilanda adaylardan herhangi KPSS koşulu aranmıyor. Aşağıda verdiğimiz tam ilan metnini inceleyerek başvurular hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

5 Yorum

  1. Sincan pınar başı Mh de oturuyorum ismim eyyüp 31yasındayım belediyemiz bünyesinde calılmak isterim

  2. 0507 891 51 79 adım Mehmet Ayhan ince hayırlı bayramlar belediyeniz bünyesinde ne iş olsa yaparım 70 liyim emekli deyilim temizlik elemanı silahsız özel güvenlik elemanı paketleme bulaşık konusunda tecrübeliyim 3.aydan beri çalışmıyorum madurum iş konusunda yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

  3. Çankırı Karatekin üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi işletme bölümü mezunuyum aynı zamanda formasyon eğitimi aldım bı kaç kurumda öğretmenlik eğitimi yaptım bunu. Yani da ekstra birçok sertifika alarak donanım sahibiyim ehliyetim var.halkla ilişkiler departmanında çalışarak bu yolda ilerlemek istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu