Şok Market Çalışma Şartları 2023 Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

şok çalışma şartları

Şok marketin çalışma şartları, Şok çalışma saatleri nasıldır? Açılış ve kapanış saatleri merak konusu olan şok market sabah 09:00 ile 21:00 saatleri arasında her gün hizmet vermektedir. Sadece pazar günleri bir saat geç açılmaktadır. Pazar günleri 10:00 ile 21:00 arası hizmet verilmektedir. Her gün hizmet veren kuruluş birçok ihtiyaç ürünleri ile ihtiyaçların büyük kısmını gidermeyi sağlamaktadır.

Şok market tüm Türkiye genelinde binlerce mağazası bulunan marketler zinciridir. Binlerce marka seçenekli ürünlerin yanı sıra kendi mağazasına ait markaların üretimini yapan ve satışını sağlayan bir şirkettir. Şok market ev ihtiyaçlarının hepsini kapsayacak büyük bir alana sahiptir ve her gün halka hizmet veren bir kuruluştur. İhtiyaçların karşılandığı ve ürünlerin kullanımı için çalışma saatleri göz önüne alınarak düzenlenmiştir.

İlgili: Şok personel alımı

Şok Market Neden Tercih Etmeliyiz?

Şok market halk marketi statüsündedir. Birçok farklı özel marketlere kıyasla ürünler daha düşük fiyatlı sunuluyor olması tercih nedenlerindendir. Kendi bünyesinde şok marketlere özel üretilen markalar ile daha uygun fiyatlı ürünler almış olunmaktadır. Rakip markalara ve mağazalara kıyasla hem kaliteli hem de uygun ürünler sunulur.

Şok marketlere Türkiye’nin birçok şehirlerinde ve ilçelerde ulaşabilmeniz mümkündür. İhtiyaç duyulabilen her noktadaki şubeleri ile ulaşım kolaylığı sağlamıştır. Marka çeşitliliği yanı sıra ürün fazlalığı ile her bütçe için seçenekler sunmuştur. Temizlik ürünlerinden, kuru bakliyata, dondurulmuş ürünlerden, temel gıdalara kadar birçok ürün mevcuttur.

Şok Market Aktüel

Şok markette her çarşamba günü halk günü olarak adlandırılır. Her çarşamba birçok özel ürün ve markalara ait ürün yelpazesi ile indirimli ürünler satışı sağlanmış olur. Bebeklere ait temel ihtiyacı olan giyim, tişört vb. ürünler olurken çeyizlik cam, tencere vb. ürünler ile ev ihtiyaçları karşılanmış olur.

Şok Market Markaları

Şok markette neler bulabilirim? Şok markette neler bulunur? Bu sorular çok sorulan ve merak edilenlerdir. Şok markette bulunabilen ürünlerin çeşitliliği fazladır. Şok market bilinen markalar dışında kendi markalarını da oluşturmuştur. Markaları inceleyecek olursak:

  • Bebeland: Bebek ihtiyaç ürünlerini içerir.
  • Mis: kahvaltılık peynir çeşitlerinden dondurma ürünleri olarak çeşitli ürünler mevcuttur.
  • Mintax: Temizlik ürün çeşitleri içerir.
  • Anadolu mutfağı: Kuru baklagilleri içerir.

Kendine özgü üretimleri ile hem kaliteli hem de daha hesaplı ürünler sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu