Şok Personel Eleman Alımı 2024 İş İlanları

şok personel alımı

Şok Market insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre şok personel alımı yapıyor. Şok Market iş başvurusu, 2020 iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Şok Personel Alımı 2020

1995 yılında kurulan Şok marketleri başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdüren nadir markalardan birisidir. Günümüzde pek çok şehirde şubeleri bulunan Şok marketleri personel alımı yapmaya devam ediyor. Açıldığı günden bu yana iyi bir büyüme kaydeden Şok marketleri başarısını çalışanlarına borçludur diyebiliriz. Binlerce insana iş imkanı sağlayan firma müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Siz de Şok marketlerinde çalışmak istiyorsanız haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Şok Market İnsan Kaynakları

Şirketin değerlerini koruyabilecek çalışanlarla yoluna devam etmek isteyen Şok marketler zinciri faaliyet gösterdikleri sektörde standartları her zaman yukarıya çekmeyi hedeflemiştir. Şok market iş başvurusu yapacak adaylar sektörde lider bir firmaya iş başvurusu yaptıklarının bilinci ile şirket değerlerini ve kültürünü araştırarak başvurmalıdır.
Şirket kültürüne uyum gösteremeyecek çalışanların mutlu olamayacağına inanan insan kaynakları departmanı iş başvuru sürecinde en büyük etkenin kişinin kendisi olduğunun bilincine varılmasını tavsiye etmektedir. Marketler zincirinin insan kaynakları departmnı, Şok market personel alımı sürecinde ve sonrasında ki terfi basamaklarında ayrımcılığa ve kayırmaya hiçbir şekilde fırsat vermemektedir.

Çalışkanlığı İle Şoka Sokacak Takım Arkadaşları Arıyoruz

ŞOK Market Ailesine ; Bölge Sorumlusu, Mağaza Görevlisi, Mağaza Yöneticisi veya Yönetici Adayı ve Genel Merkez Pozisyonlarında olarak başvurabilirsiniz. – Şok Market İnsan Kaynakları

Şok Market İş İlanları 2020

şok iş ilanları

1995 yılında kurulan Şok marketler zinciri 2011 yılında el değiştirmesi ile beraber köklü bir değişiklik yaşadı. Baştan sona yenilenen mağazaları ile tüketicilerin tanıdığı, güvendiği markaları çok daha uygun fiyatlara onlara sunmaya başladı. Marketler zinciri mağazasına her müşterinin mutlu, memnun ayrılması için çalışıyor. Mutlu ve memnun müşterilerin sadece ve sadece mutlu ve memnun personellerle mümkün olduğunu bilen Şok marketler zinciri yöneticileri insan odaklı bir çalışma prensibi belirlemiştir.

Çalışan değerini insan kaynaklarına en iyi şekilde empoze eden yöneticiler, eğitilen, geliştirilen, mutlu çalışanlar için titizlikle çalışmaktadırlar. Şok market iş ilanları başvurularını titizlikle değerlendiren insan kaynakları departman; hizmet sektörüne yatkın, genç, dinamik adayları birebir değerlendirmeye almakta ve piyasa şartları içeresinde onları mutlu edecek şartlarda çalışma imkanı sunmaktadır.

Şok Market Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Türkiye’nin bir çok ilinde elemana ihtiyacı olan Şok market personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Genel olarak Şok Marketlerinde mağaza görevlisi/yöneticisi/yönetici adayı, reyon görevlisi, kasiyer, bölge sorumlusu, depo elemanı gibi pozisyonlarda işe başlayabilirsiniz. Size en uygun işe karar verip anında başvuru yapabilirsiniz. Şok Markete iş başvurusu yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

Şok Market İş Başvurusu için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu