Summa İnşaat İş Başvurusu ve İş İlanları

Summa İnşaat insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Summa İnşaat personel alımı yapıyor. Summa İnşaat iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Summa İnşaat iş başvurusu

Summa İnşaat Personel Alımı Yapıyor!

SUMMA İnşaat firması pek çok alanda faaliyet göstermekte olup kamu binaları veyahut özel evler de inşa etmektedir. Sağlık sektöründen eğlence alanına fabrikalardan alt yapı inşalarına kadar çok çeşitli alanlarda faaliyet gösteren SUMMA inşaat alanında tam da bir marka olmuş durumdadır. Ayrıca SUMMA inşaat yapılarında üstün teknoloji kullandığı için personel alımında da oldukça özenli davranmaktadır.

SUMMA İnşaat İş İlanları

İnşaat sektöründe çalışanlar ve iş arayanlar için SUMMA İnşaat iş ilanları oldukça önemlidir. Zira uluslararası çalışan bu firma çalışanlarına oldukça geniş imkanlar sunabilmekte ve bu sayede çalışanlar hem güvenli bir şekilde çalışırken hem de daha fazla gelir elde edebilmektedirler. İşte bu sebeple biz de sizlere bu yazımızda SUMMA İnşaat ve personel alımları hakkında bilgilendirmede bulunacak ve sizlerin bu iş ilanlarını nasıl öğrenip başvurabileceğinizi kısaca anlatacağız.

Summa İnşaat Çalışma Şartları

SUMMA İnşaat uluslararası çalıştığı için personellerinin farklı ülkelerde çalışmaya bir engelinin olmaması gerekmektedir. Zira firma 8 farklı saat diliminde bulunan ülkelerde faaliyet göstermekte kimi zaman -50 derecelerde kimi zaman da +50 derecelerde inşaat yapmaktadır. Bu sebeple herhangi bir sağlık probleminin olmaması da önemlidir.

Summa İnşaatın Adaylarda Aradığı Özellikler

SUMMA inşaat personel alımı için yapılan başvurularda ilk olarak yeniliğe açık olan personelleri değerlendirmektedir. Bu sebeple başvurular SUMMA İnşaat insan kaynakları ekiplerince titizlikle incelenmektedir. Her pozisyon için gerekli olan yetenekler iş ilanlarında belirtilmektedir. Bu iş ilanları dikkatli bir şekilde incelenmeli ve ardından başvuruda bulunulmalıdır.

Summa İnşaat Firması İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

SUMMA İnşaat iş başvurusu yapabilmek için açık kadro bulunması gerekmektedir. Bunu da SUMMA İnşaat’ın internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Ancak bunun yanı sıra diğer farklı siteler de link paylaşarak yönlendirebilmektedir. Bu sebeple sizler SUMMA İnşaat iş ilanı şeklinde bir arama yaparak SUMMA İnşaat’ın sitesine yönlendirilebilirsiniz.

 • Saha Mühendisi
 • İnce İşler Sorumlusu
 • Saha Mimarı
 • Financial Analyst
 • Technical Office Engineer
 • Executive Assistant

Buradan sonra ise Summa İnşaatiş başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Bu formda yetenekleriniz, özgeçmişiniz ve iletişim numaralarınızı eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Bu sayede iş başvurusu yapmış olacaksınız. Ardından insan kaynaklarının değerlendirmesi olumlu olur ise size geri dönüş yapılacaktır.
Summa İnşaat resmi insan kaynakları sayfası ve iş başvuruları için aşağıda yer alan bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

Summa İnşaat İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

13 Yorum

 1. Ben Bursa’dan Mesut usta yurtdışı işe getmek istiyorum mesleğim alçı boya montalama ustasıyım meslek yeterlilik belgede var pasaportumda var itiyaç durumun gele bilirim.

 2. Asfalt işinde çalışıyorum yurtdışı lazım pasaportum var iş makine operatörüyüm

 3. Mermer seramik karo
  Dış cepe mermer mekanik montaj ustasıyım profesyonel ekibimde mevcut
  Yurtdışı projelerinizde yer almayı çok isterim

 4. Merhabalar 7 yıldır Depo görevlisi olarak çalışıyorum yurtdışı deneyimim mevcut. İhtiyaç olursa ararsanız sevinirim iyi çalışmalar.

 5. Merhaba ben cuma karabulutlu daha önce summa firması ile Kongo Cumhuriyeti ve Nijerya ve İstanbul Maslak Hilton otelinde çalıştım tekrardan sizlerle çalışmak istiyorum. Seramik karo kaplama ustası olarak çalıştım. 15 yıldır bu işle meşgulüm

 6. Merhaba ben cuma karabulutlu daha önce summa firması ile Kongo Cumhuriyeti ve Nijerya ve İstanbul Maslak Hilton otelinde çalıştım tekrardan sizlerle çalışmak istiyorum.

 7. Merhaba kaya delici rok oparatöruyum 10 yıllık tecrübem var samsunda ikamet ediyorum yurt dışındaki projelerinizde çalışmak istiyorum pasaportum ehliyetim mevcut.

 8. 25 yıldır inşaat kalıpçı kalfasıyım sizinle daha önce Ekvator Gine’sinde çalıştım ve yine yurtdışı işlerinizde bulunmak istiyorum

 9. kerim mercan 25 yıldır inşaat beton arme soguk demircisiyim yurdışında hızmet verdigim ülkeler libya rusya tataristan kazanda meslegim üzerine görev aldım alanımda mesleki yeterlilik belges,ne sahibim şirketinizin yürütmüş oldugu yurt ic yurt dışı işlerinizde görev almak isti yorum gerektigi taktırde ekip kurabilecek cevreye sahibim uygun pozisyonda işlerde görev almak isti yorum saygılarımla

 10. Greyder ve ekskavatör operatörüyüm.ayrıca JCB . kullanırım hepsininde ehliyeti var yıllarca teçrübesi var beni hertürlü imtihana tabi tutabilirsiniz Ben YURTDIŞI şantiyenizde çalışmak istiyorum daha önce .. M T G . inşaat kazakistan Tünelkalıp konut pırojesinde çalıştım…ENKA Rusya. Petrol rafineri projesinde. ENKA .Ukrayna sıpor sıtatyumu ve yol inşaat pırojesinde. POLİMEKS. Türkmenistan konut pırojesi. OTO yol pırojesi.Ve Havaalanı pırojesi olmak üzere yurtdışında . 10 .yıl çalıştım pasaportum hazırdır saygılarımla .K = Maraş..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu