Tatbak Çalışma Saatleri 2023 (Kaçta Açılıp Kapanıyor)

tatbak çalışma saatleri

Tatbak mağazalarında özellikle sürekli olarak ürünlerin tamamı taze bir biçimde saklanmaktadır. Ayrıca satılmayan ürünler de hemen yani en kısa süre içerisinde toplatılmaktadır. Temiz ve ayrı bir özen ve titizlik gösteren Tatbak şubeleri, hemen hemen herkes tarafından yoğun ilgi görmektedir. Tüm mağazalarının çalışma saatleri ise sabah 10:00 ile akşam üzeri 21:00 arasındadır. Bu saatler arasında Tatbak şubelerinden herhangi birine gitmeniz durumunda kolay bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Tatbak Hafta Sonu Çalışma Saatleri

Tatbak merkez ve şubelerinin tamamı hafta içi her gün açık olduğu gibi hafta sonu yani cumartesi ve pazar günleri de halka açıktır. Yani cumartesi ve pazar günleri de hafta içinde olduğu gibi aynı çalışma saatleri arasında hizmet vermektedir.

Tatbak Bayram ve Resmi Tatil Çalışma Saatleri

Tatbak şubeleri bayram günleri hizmet vermemektedir. Ramazan ve Kurban Bayramlarında kapalı konumdadır. Fakat 1 Ocak, 19 Mayıs, 1 Mayıs, 29 Ekim, 30 Ağustos gibi resmi tatil günlerinde ise hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca resmi günler çalışma günleri olup, arefe günleri de aynı şekilde çalışma saatleri değişiklik göstermeden tüm şubelerinde hizmet vermektedir.

Tatbak Hakkında

Tatbak merkezi, 2001 yılında kurulmuştur. Tatbak şubelerinin tümünün vermiş olduğu hizmetler ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Baklava
  • Sarma
  • Kadayıf çeşitleri
  • Pasta çeşitleri

Gibi daha 250 ürünün taze bir şekilde müşterilere satışa sunulduğu bir durak noktasıdır. İlk mağaza olan merkezi ise, İstanbul’da açılmıştır. Daha sonra ise İstanbul ilinde yaklaşık olarak 100 mağaza ile hizmet vermektedir. Tatbak bünyesinde bulundurduğu yüzlerce ürünün çoğunu kendi imalat merkezinde yapmaktadır. Tatbak kurulduğu günden bu yana büyümesini sürekli olarak sürdürmüş ve günümüz de ise ülkemizde yer alan en büyük yiyecek mağazalarından bir haline gelmiştir.

Tatbak, müşterisine ürünlerini en kaliteli ve en taze şekilde sunmaktadır. Ayrıca çalışma saatleri ise müşterilerin gelebileceği gibi sabah 10.00 ve akşam 21.00 arasındadır. Bu şekilde herkes kolaylıkla Tatbak üzerinden alışverişini ve ihtiyaç duyduğu tüm gıda malzemelerini satın alabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu