TAV Havalimanları İş Başvurusu ve İş İlanları

TAV Havalimanları insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre TAV Havalimanları personel alımı yapıyor. TAV Havalimanları iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

TAV Havalimanları iş başvurusu

TAV Havalimanları Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye’de bir çok havalimanının işletmecisi olan TAV, faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmekte ve sektörün lider şirketi konumunda yer almaktadır. Kısa bir süre içerisinde tamamladığı havalimanlarının işletmeciliğini de elinde bulunduran TAV Havalimanları personel alımı yapmaya devam etmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Gazipaşa gibi ülkemizin pek çok bölgesinde havalimanı işletmeciliği yapan ve aynı zamanda yurt dışında da faaliyetlerini sürdüren TAV Havalimanları, bünyesinden çalışmak üzere personeller aramaktadır. Siz de bu büyük kurumda çalışmak ve kariyerinizi bu yönde ilerletmek istiyorsanız ilan haberinin devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

TAV Havalimanları İnsan Kaynakları

İK POLİTİKALARI

TAV Havalimanları, başarısının temeli olan insan sermayesini, eşit fırsat ilkesiyle uluslararası standartlarda yönetmeyi ve çalışanlar tarafından tercih edilen kuruluş olmayı ilke olarak benimsemiştir.

Temel politika, işin gerekleriyle çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturarak insan kaynaklarını çağdaş ölçütlere göre ve herkese eşit fırsat ilkesiyle seçmek, geliştirmek, değerlendirmek ve yönetmektir. İnsan Kaynakları yönetimi, dinamik, gelişime açık ve yenilikçi bir ortam yaratarak çalışanların performanslarını artırmayı; böylece Şirket hedeflerine etkin ve verimli biçimde ulaşılmasını desteklemekle yükümlüdür.

TAV’da insan sermayesi stratejisi, kurumsal öğrenme anlayışı ile yapılandırılmıştır. Türkiye’de havalimanı işletmeciliğinde öncü ve lider olan TAV Havalimanları, edinmiş olduğu bilgi, deneyim ve ‘know-how’ı kurumsallaştırmayı ve kuruluşun her düzeyine yaygınlaştırmayı temel stratejileri arasında konumlandırır.

İK Vizyonu : Entegre insan kaynakları uygulamaları ile sektörde, Türkiye’de ve Dünya’da öncü olmak.

İK  Misyonu : Grubun iş stratejilerine paralel insan kaynakları yönetimi ile tüm şirket ve bölümlere iş sonuçlarının iyileştirilmesi, yüksek performans kültürünü oluşturup teşvik ederek, tüm paydaşlar için değer yaratılmasına yönelik stratejik destek sağlamak.

TAV Havalimanları İş Başvurusu

Havacılık sektörünün önemli markalarından biri olan TAV Havalimanları personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de şirketin güncel açık pozisyonlarını takip ederek TAV Havalimanlarına iş başvuru yapabilirsiniz. TAV Havalimanları iş başvurusu için aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

TAV Havalimanları İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu