Tek Telefonda İkinci Whatsapp Nasıl Kurulur? (%100 Çalışıyor)

ikinci whatsapp

Bazı insanlar, günlük yaşamlarında işleri sebebi ile ya da bazı özel durumlardan dolayı birden fazla telefon kullanmaktadır. Bu sebepten dolayı insanlar iki Whatsapp hesabını aynı anda kullanmak istemektedir. Kullanıcıların iki telefon kullanmak yerine tek telefon kullanarak bütün işlemlerini bu şekilde yapabilme imkanının büyük rahatlık olduğunu bilmektedirler. Bir telefonda iki Whatsapp hesabının aynı anda kullanılması için birçok yöntem bulunmaktadır.

Whatsapp Kullanıcı Oluşturmak İçin Misafir Kullanıcı Yönteminin Kullanılması

Bu yöntem sadece Android işlemcili telefonlar için geçerli olmaktadır. Ancak Lolipop Android işletim sistemi bulunan bazı cihazlarda da misafir modu bulunmamaktadır.

Misafir Kullanıcı modu kullanılarak tek telefonda 2. Whatsapp hesabı oluşturmak için gerekli adımları;

  • İlk yapılması gereken android cihazda misafir hesabı oluşturmak ve bu hesaba bağlanacak yeni bir e-posta adresini edinmek
  • Misafir hesabı ile yeni oluşturulan e-posta hesabının bağlantısının yapılması gerekmektedir. Bu şekilde tek telefonda iki farklı hesap oluşmaktadır.
  • Misafir hesabından Play Store ‘a girilerek yeni e-posta adresinin kullanılması sağlanarak Whatsapp Uygulaması indirilmektedir.
  • Misafir hesabına indirilmiş olan Whatsapp Uygulamasının kurulumu normal hesaptaki numara ile yapılmaktadır. Bu şekilde tek telefonda iki Whatsapp hesabı kullanıma hazır olmaktadır.
  • Misafir hesap ile normal hesap arasında kolaylıkla geçiş yapılarak iki Whatsapp hesabı aynı anda kullanılmaktadır.

Olarak sıralamak mümkün olmaktadır.

Whatsapp Kullanıcı Oluşturmak İçin Paralel Space Yönteminin Kullanılması

Çift hatlı Android telefonlar için oldukça ideal bir uygulama olan Paralel Space, Play Store’dan hızlı bir şekilde indirilebilmektedir. Bu uygulama telefonda olduğu zaman Play Store ikinci bir Whatsapp uygulamasının telefona indirilmesine olanak sağlamaktadır. Çok pratik olan bu yöntem ile tek telefonda iki Whatsapp uygulamasının kullanılması mümkün olmaktadır.

Whatsapp Kullanıcı Oluşturmak İçin GBWhatsapp Yönteminin Kullanılması

Çift hatlı Android telefonlara ücretsiz indirilen GBWhatsapp, çoklu Whatsapp kullanma imkanını kullanıcılara sunmaktadır. Bu uygulamanın kullanımında sıkıntı yaşanabilmektedir. Orijinal Whatsapp uygulaması bu durumu fark ettiğinde normal Whatsapp hesabını kapatmaktadır.

iPhone Cihazlarda İki Whatsapp Hesabı Kullanılması Nasıl Yapılmaktadır?

İki Whatsapp hesabını tek iPhone telefonda kullanabilmek için Tutu Helper Uygulamasının edilmesi gerekmektedir. Bu Tutu Helper uygulaması ile iPhone cihazda iki Whatsapp hesabı oluşturulması için izlenmesi gereken adımları;

  • Öncelikle telefonda yüklü olan Whatsapp hesabının Google Drive’da yedeklenmesi yapılmalıdır. Sonra telefondan Whatsapp uygulaması kaldırılmalıdır.
  • Tutu Helper Uygulamasının telefona yüklenmesi ile içindeki arama bölümüne Whatsapp++ yazılarak arama yapılmalıdır. Uygulama ekrana geldiğinde GetIt butonuna tıklanarak indirme işlemi yapılmalıdır.
  • İndirme işleminden sonra, Ayarlar > Genel > Profil ve Aygıt Yönetimi >suzhouding chi network technologyco.,Ltd adımları takip edilmeli ve Trust butonuna tıklamalıdır.

Olarak sıralamak mümkündür. Tüm bu adımlar tamamlandıktan sonra iPhone telefonda iki adet Whatsapp uygulamasının kullanılması mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu