Tepe Güvenlik İş Başvurususu Formu 2023

tepe güvenlik iş başvurusu formu

Tepe güvenlik 1993 yılında kurulmuştur. Bilkent holding çatısı altında kurulan Tepe Güvenlik 1997 yılında holding kimliğine kavuşmuştur. İçerisinde yüzlerce insana istihdam sağlayan bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

Tepe Güvenlik İş İlanları

Güvenlik sektöründe çalışmayı düşünenler için tepe güvenlik iş ilanları internet üzerinden online olarak yayınlanmaktadır. Devamlı olarak yenilenen ilan seçenekleri özellikle iş arayanların daha fazla ilanı ulaşmasını sağlamaktadır. İlanlar hakkında detaylı bilgi almak istediğiniz her an sistem üzerinden yapacağınız inceleme sayesinde daha fazla bilgiye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Güvenlik görevlisi olarak farklı alanlarda iş imkanı elde etmek isteyenler firmanın ilanları üzerinden yapacakları inceleme sayesinde en güncel verilere ulaşabilirler. Verilen ilanlar için belirlenmiş kriterlere uygun olmanız durumunda yapacağınız başvurular sayesinde iş imkanı elde edebilirsiniz. Güncellenen ilan seçenekleri daha fazla ilan arasından en uygun seçeneği belirlemenizi sağlamaktadır. Tepe güvenlik iş ilanlarını eleman.net üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz.

Tepe Güvenlik İş Başvurusu

Ülkemizin birçok bölgesinde yeni elemana ihtiyacı olan Tepe Güvenliğin personel alımı yapacağı pozisyonları aşağıda derledik. Tepe Güvenlik’de size uygun bir işe karar verdikten sonra anında iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

  • Özel güvenlik görevlisi
  • Bay/Bayan temizlik şefi
  • Güvenlik görevlisi
  • Temizlik elemanı
  • Mekanik teknisyeni
  • Danışma görevlisi
  • Çağrı merkezi operatörü

Tepe Güvenlik iş başvuru formu doldurmak için tepe savunma resmi kariyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

5 Yorum

  1. Ben canan acele silahsız güvenlik kimliğim var 2024 e kadar süresi vardır temizlik görevlisi olarak iş arıyorum okul hastane fabrika vb. Fabrika temizliklerinde 4 yıl tecrübem vardır en son star rafineride iss firmasında çalıştım ama ailevi nedenlerden kendi isteğimle ayrıldım 6 aydır iş arıyorum

  2. Merhaba ben Özcan dereli daha önce inşaat a çalışıyordum inşaat sektörü durdu şuan iş arıyorum.

  3. Merhaba,Emekli Uzman Çavuşum.6 yıl SGK Bolu İl Müdürlüğü de güvenlik elamanı olarak çalıştım.Taşeron a kadro gelmesinden dolayı işten ayrıldım.Şuan iş ariyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu