Tofaş İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Tofaş iş başvurusu

Firmanın insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Tofaş personel alımı yapıyor. Tofaş iş başvurusu, iş ilanları ve iş başvuru formu doldurmak için tüm detaylar yazımızda yer alıyor. Tofaş ülkemizin otomobil sektörünün eski ve önemli markalarından biridir. Siz de bu büyük holding de bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilan haberinin ayrıntılarını inceleyebilir ve nasıl başvuru yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Tofaş İş İlanları

Koç Holding bünyesinde bir marka olan Tofaş, kariyer hedefini bu marka altında gerçekleştirmek isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Bir çok kişi kariyeri için iyi bir adım atarken Tofaş iş ilanlarını takip etmektedir. Kariyer sitelerinde bulunan ilanlar arasından size uygun pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz. Başvuru süreci sonunda olumlu olarak nitelendirilen adayları arayan firma yetkilileri görüşme ve mülakat için davet ederler ve bu süreç sonrası da olumlu değerlendirilen adaylar işe başlar.

Bir çok sosyal imkana sahip olan Koç Holding çalışanları, işlerini severek yapan ve koşullardan memnun olan çalışanlar arasındadır. Bu yüzden bir çok kişinin hayali bu marka altında çalışmak oluyor. Koç Grubu markalarından Tofaş’ta kariyer seçenekleri Endüstri Meslek Lisesi çıkışlı adaylardan başlar ve tekniker, mühendis ve diğer kadrolarda çalışacak olan adaylar ile devam eder. Bir çok farklı iş alanında çalışma imkanı olan bu marka, aktif iş ilanlarına başvurulduğunda işçi alımı yapılarak mülakat sonucu işe alımları gerçekleştirmektedir.

Tofaş eleman alımı şu an değişik pozisyonlar için yapılmaktadır. Tofaş’ta dijital pazarlama uzmanı, ar-ge tasarım uzmanı, bilgi güvenliği ve uyum takip uzmanı, yazılım ve sistem destek uzmanı, kalite metot planlama uzmanı gibi pozisyonlarda iş bulabilirsiniz. Kariyer sitelerinden başvurular yapılabilmektedir ve kurum içi başvuru süreci belirli aralıklar dahilindedir. Bu süreç sona erdiğinde işe alınması muhtemel adaylar ile görüşmeler yapılmaktadır. Olumlu görüşmeler sonucunda işe alınan adaylar kısa süre içinde gerekli evrakları tamamladıktan sonra, iş başı yapabilmektedir.

Tofaş İş Başvurusu

Alımlarını ağırlıklı olarak Bursa ve İstanbul bölgesinden yapan Tofaş personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek Tofaş’a iş başvurusu yapabilirsiniz. Tofaş resmi insan kaynakları sayfasına gitmek ve iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Tofaş İş Başvuru Formu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu