Total İş İlanları ve İş Başvurusu

Total insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Total personel alımı yapıyor. Total iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Total iş başvurusu

Total Personel Alımı Yapıyor!

Dünyanın en büyük petrol markalarından birisi olan Total 1924 yıllarında kurulmuştur. Türkiye’de ise Total Türkiye adı altında faaliyet gösteren Total personel alımı yapmaya devam ediyor. 100’den fazla ülkede faaliyetlerini sürdüren ve sektörün en güçlü adaylarından birisi olan Total çatısı altında binlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Total İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikası
TOTAL olarak gücümüzü sorumluluk sahibi, özgüvenli, yeniliklere açık, katma değer üreten, kaliteli hizmete inanan, çevreye duyarlı insan kaynağımızdan alıyoruz. Hedefimiz sahip olduğumuz kaliteli insan kaynağımızı geliştirmek, yenilerini bünyemize katmaktır.

Seçme Ve İşe Alım
Şirketimizin iş planları doğrultusunda tanımlanmış insan kaynağının seçimini doğrudan yapılan iş başvuruları, danışman firmalar ve gazete ilanları kanallarıyla yapılmaktadır. Bazı pozisyonlar için adaylar psikometrik testlere tabi tutulmaktadır.

Total Personel Alımı Yaptığı Pozisyonları Duyurdu

Ülkemizin bir çok bölgesinde yeni elemanlara ihtiyaç duyan Total personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bu günlerde Türkiye’nin her yerinden yeni personeller alacak olan firma adaylardan Genel başvuru kabul etmektedir. Aynı zamanda Stajyer alımlarını da devam ettiren Totale stajyer olarak da iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Total iş başvurusu için aşağıda verdiğimiz adresi kullanabilirsiniz.

Total İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu