TÜPRAŞ Personel Alımı İş İlanları 2023

TÜPRAŞ’dan verilen ilanlara göre kuruma personel alımı yapılacak. TÜPRAŞ iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

TÜPRAŞ iş başvurusu

TÜPRAŞ Personel Alımı Yapıyor!

TÜPRAŞ şirketinin açılımı Türkiye Petrol Rafinerileri AŞ’dir. Açılımından da anlaşılacağı üzere petrol sektöründe faaliyet gösteren TÜPRAŞ oldukça büyük bir şirkettir. Öyle ki İstanbul Sanayi Odası’nın belirlemelerine göre Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşu TÜPRAŞ’tır. Ülkemizin petrol ihtiyacını karşılamak için faaliyet gösteren bu şirket gelecek yıllar içerisinde sayılı petrol şirketleri arasına girmeyi hedeflemektedir. Salt büyümenin yanı sıra canlıların sağlığına ve çevrenin korunmasına da önem veren TÜPRAŞ vatandaşlarımız için de önemli bir istihdam kapısıdır.

TÜPRAŞ Çalışma Şartları

KOÇ Holding bünyesinde yer alan TÜPRAŞ içerisinde çalışanlar için son derece geniş imkan ve fırsatlar bulunmaktadır. Sosyal imkanların yanı sıra yüksek lisans eğitimi fırsatı da sunan bu firma iş arayanların gözdesi olmaktadır. Ayrıca iş sağlığı ve güvenliği şartlarına da oldukça riayet eden bu firma sayesinde çalışanlar daha rahat bir şekilde çalışmaktadırlar.

TÜPRAŞ Adaylarda Aradığı Özellikler

TÜPRAŞ şirketi çeşitli kadrolara göre lisans veya yüksek lisans mezunu ararken bazı kadrolar için de yüksekokul veya lise mezunu şartı aramaktadır. Bu şartların hangi kadro için geçerli olduğunu TÜPRAŞ işçi personel alımı ilanlarında ayrı ayrı belirtmiştir. Genel Olarak TÜPRAŞ’ın adaylarda aradığı özellikler şöyledir;

  • Tercihen İngilizce konuşabilen ve anlayabilen,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • İletişim yönü kuvvetli,
  • Düzenli, dikkatli, planlı çalışan,
  • Dinamik çalışma ortamının gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
  • Erkekler İçin askerlik hizmetimi tamamlamış,

TÜPRAŞ İş İlanları

Pek çok kişi tarafından ilgi gören TÜPRAŞ iş ilanları oldukça büyük önem arz etmektedir. Zira personeline önem veren ve oldukça kurumsal bir firma olan TÜPRAŞ bünyesinde çalışmak bir ayrıcalık olarak görünmektedir. TÜPRAŞ ağırlıklı olarak uzman ve mühendis iş ilanları vermektedir. Farklı pozisyonlar içinde ilanları takip edip zamanında başvurularınızı yapabilirsiniz.

TÜPRAŞ İş Başvurusu

Alımlarını ağırlıklı olarak Kocaeli bölgesinden yapan TÜPRAŞ personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Sizler de bu ilanları takip ederek TÜPRAŞ’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • Süreç Geliştirme ve Optimizasyon Mühendisi
  • Planlama Mühendisi
  • AR-GE Laboratuvarı Bakım Uzmanı

TÜPRAŞ iş başvurusu yapabilmek için TÜPRAŞ bünyesinde açık bulunan kadrolara başvurmanız gerekmektedir. Bunu TÜPRAŞ’ın kurumsal sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca açık kadro bulunmadığı zaman dahi özgeçmiş ve CV’nizi şirkete gönderebilirsiniz.

Bu başvurular bir havuzda toparlanarak ihtiyaç olması dahilinde değerlendirilecektir. Eğer değerlendirmeler sonucunda olumlu bulunursa sizlere belirtmiş olduğunuz iletişim numaralarından geri dönüş yapılacaktır. Aşağıda yer alan bağlantıyı üzerinden TÜPRAŞ’ın hem güncel açık pozisyonları takip edebilir hem de başvurunuzu yapabilirsiniz.

TÜPRAŞ İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu