Turkcell Personel Alımı İş İlanları 2023

Turkcell insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Turkcell personel alımı yapıyor. Turkcell iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Turkcell personel alımı

Turkcell Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye’nin en eski ve en fazla tercih edilen GSM operatörü olan Turkcell 1994 yıllarında kurulmuştur. Ülkemizde yaptığı yatırımlarla ve kaliteli hizmetleriyle müşterilerini her zaman memnun eden Turkcell personel alımı yapmaya devam ediyor. Sektörünün en önemli firmalarından birisi olan Turkcell kendi bünyesinde binlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Ayrıca yayınladığı ilanlar ile de yüzlerce insana iş fırsatı sunmaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız haberimizin devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Turkcell İnsan Kaynakları

Çalışanlarına verdiği değerle bilinen Turkcell insan kaynakları bu konuda bir çok firmaya örnek olmaktadır. Turkcell çalışanlarının güvenliğine ve sağlığına çok fazla dikkat etmesiyle beraber her bir çalışanına da aynı eşitlik ilkesiyle yaklaşmaktadır. Her firmada olduğu gibi Turkcell insan kaynakları da alımlarını yapmadan önce eksik birimlerini tespit edip buna göre iş ilanlarını yayınlamaktadır. Yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapan adayların özgeçmişleri CV havuzunda toplanır ve sırasıyla değerlendirmeye alınır. Daha sonra firma yetkililerinin uygun gördüğü adaylar arasından seçimler yapılarak işe alım süreci başlatılır. Turkcell, deneyimli ya da yeni mezun adaylar için çalışılabilecek en güzel yerlerden birisidir. Son olarak Turkcell İnsan Kaynakları birimi Turkcell’de çalışmanın ayrıcalık olduğunu belirtiyor.

Turkcell’in Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Ülkemizin her bölgesinde personellere ihtiyaç duyan Turkcell personel alımı yapacağı listeyi açıkladı. Grup şirketleriyle beraber Turkcell markasının 150’nin üstünde açık pozisyonu bulunmaktadır. Bu pozisyonlar arasında mutlaka size göre de bir iş olacağını düşünüyoruz. Firmanın açık pozisyonları şu şekildedir;

  • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ( Türkiye Geneli )
  • Santral Elemanı
  • Yabancı Dil Bilen Müşteri Temsilcisi
  • İnsan Kaynakları Personeli
  • Takım Lideri
  • Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Genel Başvuru/ Engelli
  • Finans Uzmanı

Özellikle çağrı merkezlerine birden çok müşteri temsilcileri arayan Turkcell personel alımı yapacağı pozisyonlarla son dönemde çok fazla kişiye iş imkanı sunmaktadır. Bu büyük firmanın size uygun bir biriminde işe başlamak istiyorsanız Turkcell’e başvurunuzu göndermekte acele etmenizi tavsiye ederiz.

Turkcell İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu