Turkcell Staj Başvurusu 2023

Bir dünya şirketi olan Turkcell Türkiye’de kurulmuş iletişim ve teknoloji hizmeti veren bir şirkettir. 1994 yılının şubat ayında hizmete girmiş olan firma mobil iletişim alanında müşterilerine sabit ve mobil şebekeler üzerinden ses, TV ve data hizmeti sunmaktadır. Kurumsal bir firma olması ve her geçen gün daha da büyüyerek yoluna devam etmesi özellikle bu alanda çalışmak isteyenlerin tercihi haline gelmesini sağlamaktadır.

Turkcell Staj Başvuruları

İletişim alanında eğitim alan kişilerin Turkcell staj başvurusu yapmaları halinde onay verilmesi durumunda şirketin bünyesinde staj yapma imkanı elde edebilirler.

Turkcell Staj Şartları

Üniversite eğitimi alan öğrencilerin yaz döneminde yapacakları staj işlemi için Nisan ayı sonuna kadar işlemlerin tamamlanması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan kişilerde aranan özellikler;

  • Yaratıcı, sosyal, eğlenceli ve meraklı olması
  • Üniversitede fen edebiyat, iktisadi ve idari bilimler, işletme, siyasal bilimler, elektrik elektronik, elektronik haberleşme, matematik, yazılım, endüstri, telekomünikasyon gibi bölümlerde öğrenim görmesi
  • İyi derecede İngilizce bilmesi,
  • Üniversite eğitiminde 3 veya 4. sınıf öğrencisi olması,
  • Burs ve değişim programlarına katılmış olması,
  • Staj ya da yarı zamanlı çalışma tecrübesine sahip olması gerekir.

Turkcell Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru için gerekli olan bütün belgelerin toplanması ve daha sonrasında Turkcell stajyer alımı için gerekli belgelerle başvurunun online olarak yapılması gerekir. Bu sayede yapılacak olan incelemeler sonucunda kabul edilen kişilerle iletişime geçilerek staja başlanması sağlanmaktadır.

Turkcell staj programı hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu