Türkmenistan İş İlanları 2023

Türkmenistan iş başvuruları ile çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Türkmenistan işçi alımı ve iş ilanları hakkında tüm bilgileri sayfamızdan bulabilirsiniz. Türkmenistan ülkesi iş için her yıl yüzlerce insan tarafından tercih ediliyor ve çalışma izni alınmaya çalışılıyor. Sizler de verdiğimiz bilgiler doğrultusunda Türkmenistan’de çalışmaya dair tüm gereklilikleri öğrenebilirsiniz.

Türkmenistan işçi alımı

Türkmenistan İşçi Alımları

Bölgenin son dönemlerden en fazla işçi alımı yapan ve bu işçilerin büyük bir bölümünü de Türkiye’den alan Türkmenistan son derece farklı ve son derece de avantajlı işçi alımları yapmaktadır. Türkmenistan işçi alımı genellikle kalifiye elemanlardan tercih etmektedir.

Türkmenistan İş Başvuru Evrakları

Mesleki yeterliliğini tamamlamış, yeterli bilgi ve eğitimini tamamlamış olan kişiler için Türkmenistan işçi başvurusu yapabilir ve bu başvurudan sonra gerekli olan mesleki yeterlilik testlerine girilmesi gerekmektedir. Bu testlerden geçilmesi halinde Türkmenistan işçi başvurusu yapılmış olacaktır. Fakat iş başvurusu yapacak kadar geçen sürede birçok farklı aşama bulunmaktadır. Bu aşamalardan ilki ise belge ve evrak toparlamak olacaktır.

Türkmenistan İş İlanları

Türkmenistan işçiliği ile alakalı formlar ve başvuruda istenecek belgelerin listesi alabilirsiniz. Bu belgelerin içerisinde en önemli olan evraklar ise eğitim evrakları, iş deneyimi evrakları ve mesleki yeterlilik belgeleri ile ustalık belgeleri olması gerekmektedir.

Türkmenistan hükumeti göçmen işçiler ve yerleşik işçiler için belli bir politika geliştirmiş ve tüm işçilerin haklarını, maaş ödemelerini ve sosyal haklarını güvence altına almıştır. Bu sayede de Türkmenistan işçileri oldukça güvenli ve kanuni bir sistem içerisinde çalışmaktadır. Her zaman için işçi arayışında olan ve ülkenin yeniden şekillenmesinde çaba sarf eden Türkmenistan’da şirketler özellikle de inşaat sektöründe ve alt yapı işlerinde işçi almaktadır. Türkmenistan işçi ilanları kariyer sitelerinde yer aldığı gibi aynı zamanda iş ve işçi bulma siteleri üzerinden de yayınlanmaktadır. Türkmenistan işçi eleman ilanları için kariyer.net, yenibiris.com gibi ilan sitelerini takip edebilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünden meslek bilginizi ve yapmak istediğiniz işleri yazabilirsiniz.

11 Yorum

 1. Ben kaynak ustası oksijen veya elektrik kaynağı, alüminyum demir doğrama panjur ve metal işleri üzerine turkmenistanda is aramaktayım. Aynı zamanda aktif olarak fortlif kullanmaktayim akülü veya benzinli Ilgili iş imkanları için iletişim

 2. Merhaba
  Bilgisayar sistem ve ağ uzmanıyım 10 yıldan fazla tecrübem var.sertifikalarim mevcuttur.

 3. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ iç mimar mezuniyim is tecrübem var Türkmenistandayım Kocaeli Eğitim geçmişime, mesleki tecrübeme ve kişisel özelliklerime uygun, bir şirkete değer katabileceğım bir pozisyonda çalışma isteğimi iletmek istiyorum.

 4. Ustalık ve usta öğreticilik belgelerim var.turizm de 5 yıldızlı otellerde pastacılık.ekmekcilik simit poca her türlü ünlü mamuller.borek çeşitleri.baklava.pide lahmacun.kasap reyonu hazırlama.kebab döner köfte her türlü et hazırlama ve pişirme işleri.sicak yemekler.balik yemekleri ve ızgara.cigkofte.ve lokum ustasıyım.turkmenistanda çalışmak istiyorum.ve Türkmenistan’da turizm alanında yetiştirilmek üzere turizm öğrencilerine öğreticilik yapabilirim.

 5. Venezuela Summa İnşaat Toplu Konut İnşaatı Elektirik grubu Ambar Sorumlusu,.Kazakistan Turkuaz İnşaat Devlet Müzesi İnşaatı Elektirik Grubu Ambar Sorumlusu, Türkmenistan olimpiyat Köyü Sporcu Konutları Polimeks İnşaat Elektirik Grubu Ambar Sorumlusu..

 6. Elektrik formeniyim türkmenistsnda geçici havaalanı, uluslarası havalşmanı projelerinde çalıştım ve bakanlık binalarında çalıştım saha arıza ve proje bazlı işlerde çalışmak isterim.

 7. İyi günler devlet demir yolları belgem var çevre düzenleme ve tamir işleri yapıyordum,ayrıca balık temizleme ustasıyım havalandırma tesisat işinden anlarım,boya badana,montalama,temizlikçi,koğuşu,bekçi bu tür işlerde her türlü çalışırım yardımcı olursanız mutlu olurum 05458682849saygılarımla

 8. İyi günler türkmenistanda çalışmak istiyorum devlet demir yolları belgem var çevre düzenlemesi ve tamir işleri yapıyordum,ayrıca balık temizleme ustasıyım havalandırma tesisat işinden anlarım boya badana,depocu,koğuşu,montalama,temizlikçi bu tür işlerde her türlü çıraklık yaparım çalışırım. 05458682849

 9. Bayram Kaga
  Τετ, 31 Οκτ, 2:22 μ.μ. (Πριν από 5 ημέρες)

  προς Victoria.Kyriaki

  BIOGRAPHY

  TRANSTLATOR – INTERPRETER

  NAME: BAYRAM
  SURNAME: KAGA
  D.B.D: 01/01/1966
  CITIZENSHIP: GREEK
  ADRESS: KIPSELY 9, 113 62, ATHENS GREECE
  TEL: 6940144736

  STUDY

  TEC. ENSTUTUTE OF ATHENS, DEP. TOURISM MANAGEMENT

  LANGUAGES:

  1. GREEK
  2. ENGLISH GOOD
  3. KURDISH
  4. TURKISH

  THE LANGUAGES AS I HAVE PERMISION FOR TRANSLATOR & INTERPRETER

  FROM AND TO GREEK – TURKISH

  FROM AND TO KURDISH – TURKISH

  FROM AND TO KURDISH – GREEK

  EXPEREINCE

  6 MONTHS IN CARITAS ATHENS, INTERPRETER FOR IRAQIAN REFUGES AT THEIRS LOWYERS & IN HOSPITALS, COMMISIONS, AT PSIKOLOGISTS, DOCTORS, LOWYERS AND SOCIAL SERVISES.

  4 MONTHS GCR, INTERPRETING IN KURDISH (KURMANJI) AND TURKISH AT LOWYERS AND SOCIAL SERVISES, POLIS STATION.

  6 MONTHS IN METAdrasi INTERPRETING IN TELEPHONE, TELE – REGISTRATION, REGISTRATIONS IN ASYLUM DEPARTMENT, AT UN COMMISIONS, AT PSIKOLOGISTS, DOCTORS,HOSPITALS LOWYERS AND SOCIAL SERVISES.

  2)

  ΠΙΣΤΟΠΟΗΜΕΝΟΣ ΔΙΕΡΜΗΝΕΑΣ

  ΟΡΚΩΤΟΣ ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΗΣ – ΔΙΕΡΜΗΝΕΑΣ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ

  ΕΩΝΥΜΟ: ΚΑΓΚΑ
  ΟΝΟΜΑ: ΜΠΑΫΡΑΜ
  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΙΣΗΣ: 01/01/1966
  ΙΘΑΓΕΝΕΙΑ: ΕΛΛΕΝΙΚΗ
  ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ: ΦΑΕΘΟΝΤΟΣ, Τ.Κ. 113 64 ΚΥΨΕΚΗ, ΑΘΗΝΑ
  ΤΗΛ: 6940144736

  ΣΠΟΥΔΕΣ:

  Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ, ΤΜHMA. ΤOΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΙΣ

  ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΔΙΕΡΜΗΝΕΩΝ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑδραδη

  ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ :

  1. ΑΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΚΟΥΡΜΑΝΤΖΙ ( ΚΟΥΡΔΙΚΑ )

  2. ΑΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟΥΡΚΙΚΑ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ

  ΛΕΙΠΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ:

  ΑΓΓΛΙΚΑ

  ΕΜΠΕΙΡΙΑ:

  ΕΝΑ ΕΞΑΜΗΝΟ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΙΤΑΣ ΕΛΛΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΗΚΟ, ΚΙΡΜΑΝΤΖΟΦΩΝΟ ΔΙΕΡΜΗΝΕΑΣ ΓΙΑ ΙΡΑΚΙΝΟΥΣ ΚΟΥΡΔΟΥΣ.

  ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΗΣ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ, ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑ & ΣΥΝΟΔΕΙΕΣ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ, ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ.

  ΕΞΟΤΕΡΙΚΟΣ ΔΙΕΡΜΗΝΕΑΣ ΣΤΟ GCR, ΚΙΡΜΑΝΤΙ & ΤΟΥΡΚΙΚΑ, ΣΤΑ ΔΙΑΦΟΡΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ, ΝΟΜΗΚΗ, ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ, ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΓΙΑ ΚΡΑΤΟΥΜΕΝΟΥΣ Κ.Α.

  .ΣΤΗΝ ΜΕΤΑδραση, ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑ, ΤΗΛΕΔΙΑΣΚΕΨΗ ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ, ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΧΑΚΗ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΑΣΥΛΟΥ, ΓΙΑ ΕΠΙΤΟΡΠΕΙΑ ΑΣΥΝΟΔΕΥΤΑ ΑΝΗΛΙΚΑ, Κ.Α.

 10. emekli dozer opörötörü yüm 1963 dogumlu yum saygılarımla. nazmi kıratlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu