Tuzla Belediyesi Personel Alımı 2023

İstnbul Tuzla Belediyesinden verilen ilanlara göre Tuzla Belediyesi personel alımı yapacak. Tuzla Belediyesi işçi alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor. Tuzla, İstanbul’un en güneyinde bulunan bir ilçedir. Türkiye’nin orta derecede kalabalık nüfuslu ilçelerinden biri olma özelliğine sahiptir. Ek olarak ülkemizin en büyük tersaneler bölgesi Tuzla’da yer almaktadır. Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı’dır.

Tuzla belediyesi personel alımı

Tuzla Belediyesi Personel Alımı

Tuzla Belediyesine bağlı olan Tuz-Yap bünyesine 5 adet personel alımı gerçekleşecek. İlan verilen kadrolar için aranan şartlar şu şekilde; Tuzla belediye başkanlığı plan ve proje müdürlüğü bünyesinde çalışmak üzere 1 adet şehir bölge planlayıcısı. Basın yayın ve halkla ilişkiler müdürlüğünden çalışmak üzere lisans ve önlisans mezunları arasından 4 adet elektronik bilgi işlem personeli alımı yapılacaktır.

Tuzla Belediyesi personel alımı ilanının tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. Başvurularınızı yukarıda belirtilen tarihlerde yapmayı ihmal etmeyin. Tuzla belediyesinden verilen personel alımı ilanının tamamını incelemek için aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz. İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu