Ülker Staj Başvurusu 2023

ülker staj başvurusu

Ülker staj başvurusu ve stajyer alımları hakkında bilgiler bu sayfamızda yer alıyor. 1944 yılında kurularak günümüze kadar büyümeye devam eden Ülker, yaklaşık 320 markayı bünyesinde bulunduruyor. Yıldız Holding tarafından çikolatadan tutun da donmuş gıdalara kadar çeşitli ürün üretimi için sürekli yenilikler yapılıyor. Ülker adı altında dünya genelinde 49.000 çalışan, 5.200 tedarikçi, Türkiye’de 2.900 çiftçi ve 400 distribütör ile üretim her saniye devam ediyor. Ülker iş stratejisini kaliteli ve çeşitliliği fazla ürünler üretmeye göre belirliyor. Her daim yeniliklere açık ve teknolojik imkanları sonuna kadar kullanan tesisleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Yıllardan beri sevilerek tüketilen Ülker ürünleri, bugün geldiği noktada gıda sektöründe geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Siz de Ülker ailesinin bir parçası olmak isterseniz Ülker stajyer alımı fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Ülker Staj Şartları

Ülker gibi köklü ve kurumsal bir firmada staj yapmak, kariyeriniz açısından olumlu bir başlangıç olacaktır. Bu yüzden yaz aylarında kısa dönem staj için zorunlu staj yapması gereken lise öğrencileri ile üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencileri içinden Ülker staj başvurusu alınmaktadır. Stajyerlerin sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına uyumlu, daima ileriye bakan ve çalışkan kişilerden seçilmesi önem arz etmektedir.

Ülker Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülker insan kaynakları departmanına CV’nizi göndererek, veri tabanına kaydolabilirsiniz. Böylece açık stajyer pozisyonu olması halinde siz de değerlendirmeye tabi tutulursunuz. Ülker staj başvurusu yapmak için aşağıda bulunan link adresini kullanabilirsiniz.

Ülker staj ilanlarını takip etmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu