Vestel İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

vestel iş ilanları

Vestel personel alımı ve iş ilanları hakkında bilgi almak için aşağıda yer alan ayrıntıları inceleyebilirsiniz. Beyaz yaka personel, üretim elemanı veya vasıfsız işçi açığı oluşan tüm bölümler için Vestel iş başvurusu yapabilir ve yeni işin sahibi siz olabilirsiniz.

Yerli üretimin gururuyla sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da en büyük teknoloji şirketleri arasında yer alan Vestel, 1984 yılında başlayan faaliyetlerini 1994 yılından beri Zorlu Holding bünyesinde sürdürüyor. 16’sı yurtdışı olmak üzere toplam 23 şirketten oluşan Vestel Şirketler Grubu, tüketici elektroniği, beyaz eşya, dijital ürünler, bilgi teknolojileri, LED aydınlatma ve savunma alanlarında geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Vestel İnsan Kaynakları

Vestel’i Vestel yapan, her şeyden çok özveriyle çalışan yüksek nitelikli profesyonel kadrosudur. Amacımız, büyük başarıların altına Vestel ailesi olarak hep birlikte imzamızı atmak ve şirketimizle birlikte yükselmektir.

Vestel’de herkes kendi işinin lideridir; esnek organizasyon yapımız her çalışanın kendi işiyle ilgili konularda sorumluluk almasına ve inisiyatif kullanmasına olanak tanır.

Vestel’de Çalışma Şartları

Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında yer alan Vestel, çalışanlarına pek çok imkan sunmaktadır. Çalışma saatlerini 08:00 – 18:00 olarak belirleyen kurumun personellerine sunduğu diğer imkanlar şu şekile:

 • Genel Yaşam Sigortası
 • Ücretsiz Ulaşım
 • Sosyal İmkanlar
 • Ücretsiz Yüksek Lisans & MBA
 • Kreş ve Burs İmkanı
 • Sağlık Hizmeti
 • Ücretsiz İzin
 • Dinlenme Alanları
 • Sosyal Kulüpler
 • Sosyal Aktivite Alanları
 • Kariyer Gelişim Merkezi

Vestel İş İlanları

Türkiye’de kendi sektörünün en önemli firmalarından birisi olan Vestel personel alımı yapmaya devam ediyor. Sadece ülkemizde değil yurt dışında da faaliyetlerini başarıyla sürdüren Vestel çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlamasıyla da ciddi bir istihdam ortamı yaratmaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmayı düşünüyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Vestel İş Başvurusu

vestel iş başvurusu

Ülkemizin İzmir, Manisa, Ankara, İstanbul ve Adana gibi pek çok şehrinden iş ilanları veren Vestel personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Vestel’in aradığı personel pozisyonları genel olarak aşağıdaki listede yer almaktadır. Onlarca açık pozisyonu bulunan şirkete sizler de iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Mağaza Satış ElemanıTekirdağ
Mağaza Satış ElemanıManisa
Mağaza YetkilisiIsparta
Mağaza Satış ElemanıIsparta
Tedarik Zinciri MühendisiManisa
Satış Uzmanıİstanbul
Bayi Satış UzmanıAnkara
Mağaza YetkilisiBolu
Data ScientistManisa
Genel BaşvuruManisa
Mağaza Satış Elemanıİzmir
Mağaza Satış ElemanıBursa
Product Managerİzmir, Manisa
International Sales Specialistİzmir, Manisa
Makine Mühendisiİzmir, Manisa
Endüstri Mühendisiİzmir, Manisa
Elektrik Elektronik Mühendisiİzmir, Manisa

Vestel iş başvuru formu için tıklayın

İlginizi Çekebilir:
Arçelik iş ilanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu