Volvo İş İlanları ve İş Başvurusu

Volvo insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Volvo personel alımı yapıyor. Volvo iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Volvo iş başvurusu

Volvo Personel Alımı Yapıyor!

Volvo 1927 yılında İsveç kurulan bir araba firmasıdır. Dünyanın en güvenlikli arabalarını üreten Volvo personel alımı yapmaya devam ediyor. Her zaman en yenilikçi ve lüks otomobiller üreten firmanın Türkiye’de bir çok showroom’u ve servisi bulunmaktadır. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Volvo Grup da sizin de bir işiniz olmasını istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Volvo İnsan Kaynakları

Bize katılın!

Volvo’da yaptığımız her şey insanla başlar. İnsanları anlayan İskandinav lüks otomobiller tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz; hem tasarım hem de mühendislikte sıradışı karaktere sahip otomobiller. Önümüzde bizi bekleyen önemli işler var. Güçlü rekabet koşulları altında vizyonumuz dünyanın en yenilikçi ve en çok arzu edilen lüks otomobil markası olmak. Sekiz yıl içinde satışlarımızı iki katına çıkaracağız. Ayrıca yeni nesil akıllı ve sürdürülebilir lüks otomobiller için yenilikçi, insan odaklı teknolojinin geliştirilmesinde lider olmayı hedefliyoruz. Bunu gerçekleştirmek için bizimle çalışacak daha fazla yetenekli insana ihtiyacımız var. Tutkulu, enerjik, iş zekasına ve yenilikçilik anlayışına sahip insanlara. Bireysel farklılıklara değer veren ve size üstün kariyer fırsatları sunan global bir kuruluşta sınırların ötesinde çalışmak isteyen insanlara. İnsanın gücüne inanıyoruz ve bütün potansiyelinizi ortaya koymakta sizi destekleyeceğiz. Sizden mi bahsediyoruz? Yeni nesil lüks otomobilleri üretmekte bize katılın.

Volvo Car Group’un %100 iştiraki olarak kurulan Volvo Car Turkey 1994 yılından bu yana Türkiye’deki müşterilerine satış ve servis hizmetlerini sunuyor. Volvo Car Turkey’in İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Denizli, Antalya, Konya ve Adana’da olmak üzere 17 satış noktası bulunuyor. Tüm Türkiye’deki servis noktalarının adedi ise 28. Müşteri memnuniyetinde bir numara olmayı hedefleyen Volvo Car Turkey, Türkiye’de temel değerlerinden ödün vermeden hizmet veriyor.

Volvo’nun Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Türkiye’nin bir çok şehrinde elemanlara ihtiyaç duyan Volvo personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Aşağıdaki tablodan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Sekreter
  • Servis Asistanı
  • Onarım Teknisyeni – Trucks
  • Servis Mühendisi
  • Mekanik Teknisyeni
  • Servis Elemanı

Volvo İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu