Yataş İş Başvurusu ve Personel İşçi Alımı İş İlanları

yataş iş başvurusu

Bu sayfamızdan Yataş’ta çalışmak adına bilgiler vereceğiz. Yataş’ın bu günlerde çok fazla açık pozisyonu bulunmaktadır. Personel, eleman, işçi açığı oluşan tüm bölümler için iş başvurusu yapabilirsiniz. Yataş personel alımı ve iş ilanları için aşağıda yer alan ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

Yataş temelleri 1976 yılına dayanan, Kayseri ve Ankara’da fabrikaları bulunan, 1000’in üzerinde çalışanı ve 400’ü aşkın mağazasıyla kendi sektörünün önemli markalarından biridir. Yataş iş başvurusu yaparak siz de bu büyük aileye katılabilirsiniz.

Yataş İş İlanları ve İşe Alım Süreci

Başvuru Süreci

Güncel özgeçmişlerinizi, sitemizin “Açık Pozisyonlar” bölümü, [email protected] ve / veya kariyer.net / secret cv / Linkedin aracılığı ile bize ulaştırabilirsiniz. Size en yakın perakende mağazamız veya İnsan Kaynakları Birimimiz’den alacağınız iş başvuru formumuzu doldurarak, kendinize uygun bulduğunuz pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınız İK tarafından mutlaka incelenir ve şirketimizdeki boş pozisyonlarımızın gerektirdiği yetkinliklerle uyumlu olduğu takdirde görüşmeye davet edilirsiniz. Özgeçmişleriniz veri tabanımızda 1 yıl boyunca saklanır ve değerlendirmeye açık tutulur.

İşe Alım Süreci

Yataş Grubu’nda işe alım süreci, “Doğru İşe Doğru İnsan” prensibine uygun olarak personel seçme ve yerleştirme işlemlerinin hatasız yürütülmesini kapsamaktadır. İş başvurusunda bulunan deneyimli ya da yeni mezun adaylar; ilgi alanları, eğitimleri ve yetkinlikleri doğrultusunda değerlendirilmektedir. İlgili pozisyonun gerekleri dikkate alınarak öğrenim, deneyim, yabancı dil bilgisi vb. kriterler ve iş görüşmelerinde gözlenen kişisel nitelik ve yetkinlikler adayın seçiminde önemli rol oynamaktadır. Tüm adaylara güvenilir ölçme ve değerlendirme araçları uygulanarak başvurdukları göreve ve kurum kültürüne uygun olup olmadıkları ölçümlenmektedir. Mülakatlar sonucu yapılan değerlendirmelere bağlı olarak olumlu bulunan adaylar için referans araştırmaları gerçekleştirilir. Tüm değerlendirmeleri olumlu olan adaylara iş teklifi yapılır ve işe alım işlemleri yürütülür. İşe yerleştirilemeyen adayların başvuruları 1 yıl boyunca veri tabanımızda saklanır ve adaylar, sonuçlar hakkında bilgilendirilir.

Yataş İş Başvurusu

Yataş personel alımı yaptığı pozisyonlar için iş başvuruları almaya başladı. Uygun pozisyon için başvurunuzu yaparak Yataş’a girme imkanı bulabilirsiniz. 40’ın üzerinde açık pozisyonu bulunan Yataş’ın iş ilanlarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Yataş iş başvuruları için tıklayınız.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu