Zeki Triko İş İlanları ve İş Başvurusu

Zeki Triko insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Zeki Triko personel alımı yapıyor. Zeki Triko iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Zeki Triko iş başvurusu

Zeki Triko Personel Alımı Yapıyor!

Zeki Triko İstanbul, Bodrum, Antalya, Ankara gibi şehirlerde mağazaları bulunan, giyim sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösteren bir markadır. Zeki Triko personel alımı ilanlarıyla alakalı tüm bilgileri aşağıdan görebilirsiniz.

Zeki Triko Hakkında

Vizyonumuz

Yaratıcılığı dünya tarafından onaylanmış, son derece dinamik ve müşteri odaklı bir marka olan Zeki’nin amacı ulusal ve uluslararası mayo sektörü başta olmak üzere, iç çamaşırı sektöründe de üretim satış ve pazarlamasında öncü olmaktır.
Uluslararası başarısının verdiği güçle, pazardaki yerini daha da sağlamlaştırarak dünyada zirvede olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Dünyada ülkemizin adını duyuran tek Türk markası olan Zeki, böylece bir yandan plaj modasına yön vermekte, diğer yandan dolaylı olarak Türkiye’yi tanıtmaktadır.

Çünkü bilindiği gibi, bir ülke markalarıyla yaşar. Bu noktadan hareketle, misyonumuz, ülkemizi uluslararası platformda temsil etmek, dünyada yaşanan küresel gelişmelerin etkilerinden tüketicilerimizi koruyarak onlara en kaliteyi sunmaktır.

Zeki Triko İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu