Zen Pırlanta İş İlanları ve İş Başvurusu

Zen Pırlanta insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Zen Pırlanta personel alımı yapıyor. Zen Pırlanta iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Zen Pırlanta iş başvurusu

Zen Pırlanta Personel Alımı Yapıyor!

Temelleri 1980 yılında atılan Zen Pırlanta mücevherat sektörünün önemli firmalarından birisidir. 50 mağazası bulunan ve çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Zen Pırlanta personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Zen Pırlanta İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Vizyon – Misyon

Vizyonumuz
Öğrenmeye ve değişime açık, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen insan gücüne sahip olmak ve yürütmüş olduğu İnsan Kaynakları uygulamaları ile mücevher sektöründe çalışmak için en çok tercih edilen kurum olmaktır.

Misyonumuz
Sahip olduğumuz insan gücünün etkinlik ve verimliliklerini en üst düzeye çıkaracak olan İnsan Kaynakları sistemleri kurmak ve geliştirmek ve bu sistemleri sürekli iyileştirerek çalışan memnuniyetini her daim en yüksek seviyede tutmaktır.

İşe Alım Süreci
Açık pozisyonlar için öncelikli olarak aday araştırmasının şirket içerisinden yapılması esastır. Bununla birlikte, gazete ilanı ve insan kaynakları portallarından da yararlanılmaktadır.

Açık pozisyonlar için yapılmış olan iş başvuruları, pozisyonun gerekleri ve  kurumun vizyon, misyon değerleri göz önüne alınarak incelenir. İnsan Kaynakları tarafından belirlenen kriterler doğrultusunda yapılan ilk mülakatın ardından, olumlu bulunan adaylar ilgili bölüm yöneticileri tarafından yürütülen ikinci mülakata alınırlar.

Değerlendirmeler sonrası olumlu bulunan adaylara iş teklifi yapılır ve işe alma prosedürleri gerçekleştirilir.
İşe alınan tüm çalışanlarımız için pozisyonun ihtiyaçlarına uygun bir oryantasyon programı hazırlanmaktadır.

Zen Pırlanta’nın Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul’dan gerçekleştirecek olan Zen Pırlanta personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  • Mağaza Müdür Yardımcısı
  • Satış Danışmanı
  • Mağaza Müdürü

Zen Pırlanta İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu