Zorlu Tekstil İş İlanları ve İş Başvurusu

Zorlu Tekstil insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Zorlu Tekstil personel alımı yapıyor. Zorlu Tekstil iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Zorlu Tekstil iş başvurusu

Zorlu Tekstil Personel Alımı Yapıyor!

Zorlu Holdingin bir parçası olan Zorlu Tekstil 1953 yılında kurulmuştur aynı zamanda firmanın temelini oluşturan en önemli şirketlerden birisidir. Türkiye’nin tekstil sektörünün en önemli firmalarından birisi olan Zorlu Tekstil personel alımı yapmaya devam ediyor. 6.500’ü aşkın insana iş istihdamı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir Zorlu Tekstile nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Zorlu Tekstil İnsan Kaynakları Uygulamaları

Eleman Seçme ve Yerleştirmede Önceliğimiz Yetkinlik

​İK yönetiminde seçme ve yerleştirme sürecini, Zorlu Grubu hedef ve ilkelerinden yola çıkarak, doğru pozisyona doğru adayları yerleştirebilme yaklaşımıyla yönetiyoruz. İşe alım süreçlerimizde en çok önem verdiğimiz kriterlerin başında “Yetkinlik” geliyor.
Yetkinlik yaklaşımımız; Sonuç odaklılık, Bilgi edinme, Özgüven, İnisiyatif alma, Analitik düşünme, Müşteri odaklılık, Ekip çalışması ve işbirliği, Ekip liderliği, Esneklik ve değişim yönetimi, İlişki-çevre oluşturma başlıklarından oluşuyor.

Uygun yetkinlikleri taşıyan potansiyel adaylara ulaşmak için iş ilanlarımız Zorlu Kariyer portalının yanı sıra kariyer.net, secretcv.com ve yenibiris.com’da yayınlanıyor ve başvurular adı geçen portallar üzerinden kabul ediliyor. Başvurular arasından, ihtiyaçlarımız doğrultusunda aranılan nitelikteki adayları belirleyerek görüşmeye davet ediyoruz. Görüşmede kişilik envanterleri, yabancı dil ve genel yetenek sınavı aşamalarında, adayın yetkinliklerini ölçüyoruz. Tüm süreçleri başarıyla geçenlere, İnsan Kaynakları Bölümü tarafından iş teklifinde bulunuluyor.

Zorlu Tekstil’in Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Ülkenin farklı bölgelerinden alımlarını yapan fakat şuan ağırlıklı olarak Kırklareli bölgesinden elemanlara ihtiyacı olan Zorlu Tekstil personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

  • Eğitim Yöneticisi
  • İhracat Müşteri Temsilcisi
  • Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Satış Danışmanı

Zorlu Tekstil İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

2 Yorum

  1. Ev hanımı 3çocuk annesiyim Ankara keçiörende ikamet ediyorum evde hertürlü havlu veya tekstil ürünleri paketleme iplik temizleme işini yaparım bu konuda tecrübem var İstanbulda tekstil atölyesinde çalıştım dönüş yaparsanız sevinirim ek işe ihtiyacım var saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu